Květen 2012

Díl 1. - Kapitola 2. - Brzká volnost

24. května 2012 v 17:49 | V.Montevecchi |  Vykouslé scény (Díl 1.)
Ahojka lidičky! Tak jsem se rozhodla zveřejnit pár vystřižených kousků z Utajeného světa. Některé scénky mám opravdu ráda a je mi líto, že jsem je z knihy musela vystřihnout, ale alespoň na webu mám možnost je zveřejnit. Jelikož v první kapitole mám trošku zmatek a zpočátku jsem si všechno nezapisovala, tak začínáme druhou kapitolou. Ale kvůli tomu, že mi nějak blbne blog.cz, tak článek ještě není zařazen v rubrice - snad později se mi to už povede. Doufám, že se Vám scény budou líbit. A teď už hodně zábavy... Další...

Rozhovor pro spisovatele.blog.cz

13. května 2012 v 16:43 | V.Montevecchi |  Rozhovory
Zdravím všechny návštěvníky mého blogu! :) Dnešním dnem bych chtěla zveřejnit rozhovor se mnou, o který měla zájem Temnářka pro svůj web: www.spisovatele.blog.cz A zde je již rozhovor: :) Přeji příjemnou zábavu ;) :)

Žádost o radu

8. května 2012 v 20:55 | V.Montevecchi |  Rady
Ahojka lidičky! Doufám, že si užíváte těch krásných dnů po tak tuhé zimě :) Ale o co mi jde? :)
Již dlouhou dobu jsem uvažovala, čím bych tyhle stránky mohla obohatit, a pokaždé mě napadla jedna možnost, ale stále nevím, jestli by jste s ní Vy, jako čtenáři souhlasili. Jedná se o toto (hl. pro ty, kteří mou knihu četli):

Uvažovala jsem, že v knize se Jorfeus a ostatní modlí k nám neznámým bohům, a proto jestli by jste chtěli, mám vytvořit rubriku speciálně jen o těchto bozích? Obsahovala by charakteristiku určitého boha, čeho je svatý - proč jej vyznávají a popřípadě i jejich ilustraci. Prosím, vyjádřete se k této myšlence pod tímto článkem do komentářů (np. s vaším vlastním názorem na tento návrh, či svůj vlastní návrh) a nebo pouze pod tímto článkem hlasujte v anketě s odpovědí: Ano / Ne
Děkuji za radu a Vaše návrhy.
S láskou Vaše V.M.

Dokončení ilustrace

8. května 2012 v 19:38 | V.Montevecchi |  O autorovi
Ahojka lidičky! Asi to tu nebude patřit, ale téma je stejné - moře a kapitáni :) . Právě jsem dokončila ilustraci pro amerického spisovatele J.D.Delzer a jeho knihu The Buccaneer of Nemaris (Bukanýři z Nemaris). Jedná se o jeho postavu kapitána, který mi z velké části připomínal povahu Jorfea :) . Ráda jsem ji kreslila a doufám, že se vám bude líbit :) :)

Více o jeho knize naleznete na těchto stránkách:
http://www.buccaneerofnemaris.com
S láskou Vaše V.M.