Díl 1. - Kapitola 2. - Brzká volnost

24. května 2012 v 17:49 | V.Montevecchi |  Vykouslé scény (Díl 1.)
Ahojka lidičky! Tak jsem se rozhodla zveřejnit pár vystřižených kousků z Utajeného světa. Některé scénky mám opravdu ráda a je mi líto, že jsem je z knihy musela vystřihnout, ale alespoň na webu mám možnost je zveřejnit. Jelikož v první kapitole mám trošku zmatek a zpočátku jsem si všechno nezapisovala, tak začínáme druhou kapitolou. Ale kvůli tomu, že mi nějak blbne blog.cz, tak článek ještě není zařazen v rubrice - snad později se mi to už povede. Doufám, že se Vám scény budou líbit. A teď už hodně zábavy... Další...


2.Kapitola - Brzká volnostBlížila se osmá hodina večerní, když Jorfeus měl již vše sbalené.

"Za hodinu, už budu Tale na cestě do Zorgie." Špitl retrieverovi do ucha a nervózně si povzdechl, protože tu byl stále ještě jeden nevyřešený problém, kterého se nejvíce z celého dne obával - dopis pro otce.
Tal, sedící Jorfeovi po boku se neklidně ošil, hrdelně zabručel, a když se mladík k němu tázavě otočil, olízl mu nos.

"Promiň," omlouval se Jorfeus se smíchem, "chtěl jsem říct, že za hodinu budeme na cestě. Neboj, pojedeš se mnou kamaráde." uklidňoval svého čtyřnohého společníka, a když jej začal škrábat za ušima, Tal slastně vyplázl jazyk. "Nepolepšitelnej." pochichtl se tiše Jorfeus a aniž by přestal retrievera škrábat, trochu se uvolnil s pohledem upřeným do míst, které mohl vidět pouze on. Za chvíli budu pryč z města! projelo mu hlavou. Za chvíli budu pryč od všech strastí, otce, lidí! Za chvíli budu opět volný!

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama