Prosinec 2012

Nové Silvestrovké obrázky od čtenářů - 3D

31. prosince 2012 v 22:18 | V.Montevecchi |  Od čtenářů
Zdravím všechny!

Dnes jsem obdržela dva Silvestrovské emaily od čtenářů s PF dárky!!! :) Čtenářka mé knihy, která se uvedla jako An-nonim vytvořila pětici přátel a 3jici chlapců ve dvou verzích v 3D provedení! :) Něco úžasného, no ne?! :) :) X) x)

S láskou V. Montevecchi


Pod Jerryho taktovkou - Silvestrovský speciál

31. prosince 2012 v 15:28 | V.Montevecchi |  Povídky
Zdravím všechny návštěvníky!

Je tu Silvestr a ač je to možná k neuvěření, stihla jsem dopsat slibovaný Silvestrovský speciál. Nutno podotknouti, že byl psán 2 dny do půl jedné raního času :D a rovněž důležité informace:
Příběh je napsán ve smyslu po ukončení prvního dílu, ale jsou zde rozdílné informace: v knize příběh končí na hranici léta a podzimu... Silvestrovský speciál je udělám do zimního prostředí.. jen autorská poznámka :) Pro mě bylo nejtěžší udržet příběh v podobě prvního dílu a nevyzradit nic z dílu druhého :D Ale přesto já osobně si myslím, že se speciál povedl a doufám, že se bude líbit i Vám :)

Přeji KRÁSNÝ A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK
PF 2013
Vaše V.Montevecchi

a nyní již slíbená povídka... :)


Návrat (Opuštěný, část II.)

31. prosince 2012 v 15:18 | V.Montevecchi |  Povídky
Vítejte! :)

A je tu pokračování povídky Opuštěný - o setkání Tala s Jorfeem. Doufám, že se bude povídka líbit :) Příjemné počtení :)Opuštěný, část I.

24. prosince 2012 v 12:40 | V.Montevecchi |  Povídky
S láskou zdravím všechny své čtenáře a návštěvníky blogu!

Tak! Překvapivě jsme přežily 21.12.2012 :D a konečně je tu 24.12.! Na tento den se těšilo zajisté mnoho lidí a ještě více lidí se určitě těší na dnešní večer! :)
Proto Vám chci popřát krásné Vánoce s bohatou ježíškovskou nadílkou, hodně pěkných pohádek, u kterých si odpočinete, dobré štědrovečerní jídlo a kapra bez kostí ;) :)

Sama bych Vám chtěla darovat Vánoční dárek v podobě další, nové povídky, tentokrát o Jorfeovi a Talovi, i když zatím pouze první část... další se snad brzy objeví, a pokud to čas dovolí, ráda bych zveřejnila Silvestrovský speciál :) no... uvidíme!

Ale nyní už jen krásné Vánoce a příjemné počteníčko :)


S láskou Vaše
V. Montevecchi


První animace k Traileru Utajený svět

16. prosince 2012 v 22:57 | V.Montevecchi |  Novinky
Ahojka lidičky!

Přeji Vám krásné předvánoční dny! Doufám, že se na Vánoce těšíte stejně moc jako já :)
I když... tento týden, jakožto poslední před Vánocemi, nám učitelé pěkně nabyli, abychom o nudu neměli zájem :/ hned v pondělí jedna písemka z českého jazyka - pololetní z literatury i gramatiky, pak úterý pol. písemka z matiky, písma+klauzury (velké pololetní práce z navrhování - výtvarnictví = mám navrhovat design krabičky na mýdlo) :/
Ale už dost toho :) Co se týče mé knihy a těchto stránek dopisuji povídku o tom, jak to bylo s Jorfeem a Talem... Ještě bych popřípadě chtěla zvládnout 1 nebo 2 Vánoční speciály... popřípadě bych je doplnila o trochu pozdějí - doufám že by to nevadlo ;)
A když odmyslím to, že jsem se měla přes víkend učit na pololetku z češtiny... :D Tak jsem tento týden víkend strávila - krom pečení, zdobení stromečku a přípravy domu na Vánoce - nad animací ke traileru k mé knize Utajený svět. Zatím je to bez hudby a ještě bych chtěla na tom vychytat nějaké mouchy... přeci jen jsem to dělala poprvé v životě a tolik programů, kolik jsem na to použila, jsem ještě neviděla :D
Nicméně zatím mám udělanou jednu část a celé video se skládá z 1noho ručně nakresleného obrázku, ve photoshopu narychlo vymalovaného a potom doděleného v efektech... Na první část videa = toho, co je tady pod článkem jsem použila 171 snímků -když nepočítám poslední 3 snímky :D Pokud se dostanu k dalším namyšleným částem, tak to možná bude celkem zajímavé :D hlavně si musím najít další programy, ve kterých to dodělám :)
Doufám, že se Vám to bude alespoň trochu líbit a ocením každý komentář s postřehem či podobně ;) Díky moc

PS: video najdete pod tímto článkem, když si rozkliknete Celý článek ;)

Krásné a Veselé Vánoce Vám ze srdce přeji
S láskou Vaše
V. Montevecchi


Kord a dopis (Školní léta III.)

1. prosince 2012 v 18:06 | V.Montevecchi |  Povídky
Zdravím všechny čtenáře a návštěvníky blogu!

Mám zde pro Vás novou "vyžádanou" povídku :) Měla jsem v úmyslu ji zveřejnit ještě 30.11.2012 , ale nakonec se povídka stala delší, než jak jsem zamýšlela, přesto věřím, že by se Vám mohla líbit! :) Takže Vám přeji pěkné počtení :) a 100%ně jsem zvědavá na Vaše názory a nápady na další povídky :)

S láskou Vaše
V. Montevecchi