Leden 2013

Power of magic

20. ledna 2013 v 20:20 | V.Montevecchi |  Novinky
Ahojka lidičky!

Popravdě se musím přiznat, že tento týden jsem si dala pauzu se psaním... jednak musím číst povinnou literaturu - která se mi ani trochu číst nechce, za druhé jsem dokončovala projekty do školy, do dalšího se musím pustit, a za třetí jsme oslavovali mé narozeniny :D a konečně za čtvrté jsem se pustila do tvorby dalších obrázků jentak :) ... Přístí týden bych se chtěla pokusit o tvorbu dalších členů Alnandriejských bohů, abych poté mohla zveřejnit i článek :) Zatím mám vytvořené 2/8... Doufám, že mi na to vyjde čas :) A snad bych stihla napsat ještě nějakou povídku, ale to ještě uvidím :)
Jinak.. tady je můj nejnovější obrázek... nehodí se sice úplně na tyto stránky, ale tématika je +- podobná dalším připravovaným dílům Knihy světů :) Mimochodem se divím, že mi obrázek do nejmenších detailů vyšel tak jak jsem chtěla :D Asi bych byla ale naštavaná, kdyby se po 28 hodinách strávených u PC nepovedl!!! :D :D Doufám, že se Vám líbí ;) :)
S láskou Vaše V. Montevecchi

Na rozloučenou - akordeon + text

13. ledna 2013 v 15:42 | V.Montevecchi |  Songy ke knize
Zdravím všechny! :)
A je zde má píseň-balada - Na rozloučenou... A s ochotnou pomocí mé čtenářky 1Majkelina vznikla verze balady na akordeon + lehká úprava textu! Za její čas a pomoc bych jí tímto chtěla moc poděkovat!!! :) :)
Tak si poslechněte harmonikovou verzi a pokud máte chuť, klidně si i zazpívejte s textem pod videem! :) Kdyby někdo měl chuť se pokusit nahrát svou verzi balady či jinou píseń ke knize, budu jen ráda... Čím více nástrojů a zpěvu, tím větší zábava :)

S láskou Vaše V.Montevecchi

Balada: Na rozloučenou
I. píseň ke knize Utajený svět (série Kniha světů)
Kniha, text, skladba: Valentina Montevecchi
Lehká úprava textu+hudba: 1Majkelina

Na rozloučenou - text

4. ledna 2013 v 19:09 | V.Montevecchi |  Songy ke knize
Zdravím Vás lidičky! :)

Na požádání zde na stránky zveřejňuji text k mé první písni ke knize Utajený svět :)
Hudbu naleznete zde:
Když jsem psala text, vzpomněla jsem si na své oblíbené muzikály a uvažovala jsem nad tím, jak by asi Jorfeus muzikálově vyjádřil své pocity k dopisu, který psal otci před svým odchodem, proto jsem se vcítila do jeho kůže a snažila jsem se jeho pohledem text napsat a zde je: