Duben 2013

Vysněné dítě (část I.)

29. dubna 2013 v 18:26 | V.Montevecchi |  Povídky
Ahojka lidičky!

Tak se mi konečně povedlo dopsat další povídku - tentokrát o
dětství Johna. Chtěla bych dál pokračovat v této povídce, ale nevím, kolik mohu prozradit, abych nevyzradila moc z druhého dílu :D Ale budu se snažit dát ještě něco dohromady. A pokud se mi to nepovede, začnu s povídkou "jak se přátelé setkali". Během textu si můžete všimnout menších ilustrací, co jsem dělala jen tak od ruky, během pár minut, takže kvalita nic moc :D Ale narazíte také na jeden 3D obrázek. Ten vznikl během dnešního dne, kdy testuji nový program právě na 3D postavy. Chvílemi jsem myslela, že ten PC rozbiju :D Nakonec jsem musela improvizovat... však uvidíte :) ;)

Doufám, že se povídka bude líbit!
S láskou Vaše V. Montevecchi

3D portréty postav a obr. od čtenářky Marrtiny

7. dubna 2013 v 14:21 | V.Montevecchi |  Od čtenářů
Ahojka lidičky!

A mám tu pro Vás nové obrázky! Obrázek Johna s Jorfeem od čtenářky Marrtiny a dvoujici reálných 3D portrétů od přátel z DA. Mě se líbí první 3D portrét a obrázek Jorfea a Johna :) A co Vám?

S láskou Vaše V. Montevecchi

Rebarunda vesrus Zaus

1. dubna 2013 v 23:37 | V.Montevecchi |  O Knize
Ahojka lidičky!

Jako první bych chtěla zpožděně popřát krásné Velikonoce :) A hlavně krásný začátek jara... i když venku to vypadá všelijak, jen právě ne, jako jato :/ ... Březen utekl nezvykle rychle a jen s nevolí jsem sledovala, že nestíhám přidávat nové příspěvky na blog, ale nemějte strach, nezapomněla jsem na blog ani na Vás na čtenáře! :) Jen jsem nestíhala nic z toho, co jsem měla v plánu... Avšak něco přeci jen- jako první: dopsala jsem I. část povídky o Johnově dětství - i když to trvalo dýl, než mi bylo milé, neboť jsem pořádně nevěděla, co k jeho životu napsat, až když jsem sešit otevřela na po pátý den u stále stejné věty, ruka se mi rozepsala a příběh jsem dopsala... teď se jen dokopat, abych ho přepsala do PC podoby :D
A jako druhé, jsem chtěla stihnout do konce března zveřejnit obrázek dvou lodí, které jsem si začala tvořit ve photoshopu, ale mám den zpoždění, a tak Vám ho zveřejňuji až teď :) Snažila jsem se o ztvárnění bitvy mezi Rebarundou a Zaustem, i když jsem asi trochu pozmněnila pozadí, aby to vypadalo nějak ušle a na bitevní náladu :D Přesto doufám, že se obrázek líbí, a mám s ním v plánu ještě pár věcí, ale na to si musím vyčlenit nějaký další čas :D Taky jsem uvažovala o změně designu blogu a snad v podání tohoto obrázku... co na to říkáte? Potřebují stránky nový kabát? Co by jste si představovali?

Tady je obrázek :)
S láskou Vaše V. Montevecchi