Téma

24. června 2013 v 17:45 | V.Montevecchi |  Diskuze
Ahojka lidičky!

V první řadě bych se Vám chtěla omluvit za svou malou aktivitu na těchto stránkách během posledního měsíce. Závěr května a začátek června byly u nás na škole celkem perné pro 3 ročníky, jako pro budoucí maturanty, a tak to bylo samé učení, písemky a uzavírání známek. Ve volném čase jsem však o slunečních dnech chtěla strávit co nejvíce s rodinou a venku na sluníčku a u vody, takže zkrátka.... moc jsem se k psaní a PC nedostala a během dalších cca 2 týdnů budu v Itálii, takže nevím, kdy se poté na internet dostanu, ale myslím, že nějak to přece jen půjde.
Ale pokud jde o tvorbu, přece jen během přestávek jsem opět začala pracovat na nějakých animacích k traileru a vymýšlení scénáře ke hře, kterou snad doufám, bych mohla sprovoznit... A mám ještě jednu velkou novinu... Začala jsem psát zcela novou knihu, nezávisle na Knize světů...
Avšak mám menší spisovatelský blok a potřebovala bych postrčit. Co by jste chtěli, aby se tady v blízké domě na stránkách objevilo: jaké téma, povídka, příběh nebo cokoli co chcete? Za vaše nápady a ohlasy budu velmi ráda! :)

Děkuji za pochopení!
Přeji krásné prázdniny
S láskou Vaše V. Montevecchi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl jsem tu

KLIK

Komentáře

1 Arwen Arwen | Web | 13. července 2013 v 18:40 | Reagovat

To nevadí chápu...Užij si Itálii :) Jinak na zpis. blok znám jeden takový trik. Napiš si třeba tři směry, jak by měl děj pokračovat. Jeden si vyber a zkus to napsat z pohledu hlavního hrdiny. Nemusí to ani být v knize. Jen jak to tvoje postavy vidí...Mě ale na blok nejvíce pomáhá vyrazit někam do přírody nebo na nějaký zámek. Vůbec o knize nepřemýšlet, prostě relaxovat a nápady pak dorazí samy ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama