Listopad 2013

Nová kapitola

20. listopadu 2013 v 8:10 | V. Montevecchi |  Novinky
Ahojka lidičky!

Uběhl další týden, středa se středou se sešla a na stránkách www.knihasvetu.cz si od dnešního dne můžete přečíst novou kapitolu II. dílu Knihy světů :) Příjemné počtení! :)

S láskou
V. Montevecchi

Online book

13. listopadu 2013 v 10:54 | V. Montevecchi |  Novinky
Ahojka lidičky!

A je to zde! OFICIÁLNÍ ZAČÁTEK MÝCH NOVÝCH WEBOVÝCH STRÁNEK - www.knihasvetu.blog.cz!!!! Na TĚCHTO STRÁNKÁCH NALEZNETE ONLINE POKRAČOVÁNÍ knižné série Kniha světů - II. díl s názvem VĚŠTBA SVĚTŮ!!!

Každý týden 1 kapitola!
Právě nyní si již můžete přečíst jednu z nich!


Doufám, že se stránky dočkají ohlasu a budou se líbit! :D

S láskou Vaše
Valentina Montevecchi

Kniha světů II - online book

12. listopadu 2013 v 16:33 | V.Montevecchi |  O Knize

www.knihasvetu.blog.cz


Tak dámy a pánové,

rozjíždím nové webové stránky, týkající se mé knihy. Stránky jsou pro všechny čtenáře se zájmem o dobrodružství, fantasy, přátelství, zábavu atd. A především pro ty, co přečetli mou knihu Utajený svět, neboť na těchto stránkách naleznete online pokračování série Kniha světů - druhý díl nesoucí název Věštba světů! Kapitoly druhého dílu budou vycházet pravděpodobně 1 za měsíc! Doufám, že se stránky budou líbit. První kapitola již zanedlouho!


S láskou
V. MontevecchiKniha světů - Věštba světů

11. listopadu 2013 v 19:13 | V.Montevecchi |  Novinky
Ahojka lidičky!

Pro ty, co četli mou knihu a očekávají další díl či se chtějí třeba dozvědět něco více o mé sérii Kniha světů, tak mám pro vás NOVINKU!!! Začala jsem pracovat na novém blogu, který se bude týkat pouze série Knihy světů + BONUS: budete moci na těchto stránkách nalézt pokračování prvního dílu s názvem Věštba světů, jehož kapitoly budou vycházet zřejmě jednou za týden!!
Zajímal by mě Váš názor, co si o tomto nápadu myslíte? :)
Děkuji za pomoc :)

S láskou Vaše
V. Montevecchi

Liebster Blog Award

3. listopadu 2013 v 13:15 | V. Montevecchi |  O autorovi
Ahojka lidičky! :)
Tak, je tu listopad, máme po Halloweenu a já jako poslední dva měsíce zjišťuji, že skoro nic nestíhám :D Bohužel :/ Snažím se psát, ale nějak má pozornost nyní vede k přípravám na VŠ... už mě to celkem nebaví, ale pokud se tam chci dostat, že? :)
No... Ale proto tento článek nepíši :)
Před pár dny jsem byla dotázána blogerkou Siwa + zpětným hodem Bumerangu blogerky Majkelina :D, o vyplnění řetězovky... Jaká pocta :D Problém u mě spíše bude najít dalších 5 lidí, kterým to pošlu dál :D A jaký je vlastně úkol této řetězovky?

Zadání:
1) Napsat 10 faktů o sobě
2) Odpovědět na deset otázek zadávajícího
3) Vymyslet 10 otázek pro další odpovídající
4) Nominovat 5 blogů a dát jim o tom vědět
Takže...