Leden 2014

Jorfeus McBlack

28. ledna 2014 v 20:50 | V.Montevecchi |  O Knize
Ahojka lidičky :)

Tak jsem se nudila a před pár měsíci jsem nakreslila toto kvarteto Jorfea. V plánu mám dodělat další kvarteta ostatních postav :) ;)

S láskou Vaše
V. Montevecchi


RPG hra

27. ledna 2014 v 22:33 | V. Montevecchi |  Novinky
Ahojka lidičky!

Tak přijímací řízení mám za sebou, navíc doma marodím už nějakou dobu, tak jsem uvažovala o nějaké novince pro čtenáře Knihy světů. A jedna z hlavních věcí co mě napadla, je online RPG hra s tématem Kniha světů (pozn. kdo neví, co je to RPG hra kukněte ZDE, popř. pak mi napište email ;) ). Zatím hledám zájemce, kteří by se hry chtěli zůčastnit a rozebrali si postavy, za které by chtěli hrát - aby se hra nějak korigovala, sama bych hrála Jorfea ;) :) Popřípadě teprve poté bych zveřejnila bližší informace ke hře.

Takže, kdo má zájem, hlaste se v co nejbližší době! :)

S láskou Vaše
Valentina Montevecchi :)

Nový rok, nové články

6. ledna 2014 v 0:13 | V. Montevecchi |  Novinky
Ahojka lidičky!

Všechny Vás zdravím na mých oficiálních stránkách i v tomto novém roce! Roce 2014! Doufám, že jste Vánoční svátky přežili v klidu a veselí a stejně tak i Silvestr! A v podstatě se to nezdá, ale minulý rok uplynul jak voda a je tu rok nový, který nám doufám přinese daleko víc štěstí než rok minulý!
V první řadě bych se chtěla omluvit blogerům a návštěvníkům, kteří mé stránky navštěvuji pravidelně za málo nových příspěvků a článků. Bohužel tento rok je pro mne opravdu nabitý školou a učením! Přes prázdniny jsem dodělávala domácí práce pro 2 vysoké školy a ještě další domácí práce musím stihnout do konce tohoto měsíce :/ + založila jsem si ve chvíli volna profil na fler.cz a dodělávala nějaké výtvarné zakázky. Nyní doufám, že jak skončí toto šílené období, budu mít více času se stránkám opět věnovat, ještě před další pauzou - maturitou. Opravdu doufám, že tento rok bude lepším, než minulý.

Co se plánů týče, ráda bych se vrátila ke psaní povídek o hrdinech knihy - pár z nich si již můžete přečíst ZDE. Dále na stránkách www.knihasvetu.blog.cz bude dále pokračovat. Již 3.1.2014 vyšla V. Kapitola II. dílu, takže o dalších kapitolách nemusí být strach! Dále bych se dostala k pokračování psaní 3.dílu, kde jsem nějak uvízla snad v časové smyčce :D
Popř. pokud by někdo měl ještě nějaký nápad jak a čím stránky oživit, tak napište ;) Nápady jsou ceněny každým coulem!

No, je toho celkem dost, ale doufám, že svým plánům dostojím :)

A pokud někdo chce, pod článkem jsem zveřejnila souhrn a evoluci mé tvorby od roku 2007-2013, vytvořeno pro profil na deviantart.com

Děkuji za Vaši podporu!

S láskou Vaše
V. Montevecchi