PROKLETÍ MĚSÍCE - Nový příběh!

9. února 2015 v 16:50 | V. Montevecchi |  Prokletí měsíce
Zdravím lidičky a drazí čtenáři!

Myslím, že už se stalo mou součástí vždy v novém příspěvku na své stránky napsat omluvu, že se málo stránkám věnuji a nové články se neobjevují tak často, jak bych chtěla, nebo si přála. Ale škola pro mne skončila a s ní i ulejvání :D Ve volných chvílích pokračuji ve psaní 3.dílu Knihy světů, ale pracuji i na jiných projektech.

1.) Podílela jsem se na ilustracích pro knihu Lucka a kouzelný prstýnek; nakladatelství Albatros Media a.s., které bude v dostání v dobrých prodejnách knih již brzy! :)
2.) Píši jiné příběhy :)

A s bodem 2.) bych vás chtěla seznámit :) .

PROKLETÍ MĚSÍCE


Kiana Braxtonová, úspěšná novinářka pracující pro New York Times, potřebuje změnu do svého života, který nabyl nudné jednotvárnosti. Proto neváhá a při první nabídce, která se jí naskytne, opouští velkoměsto a odjíždí do maloměsta Seatown. Už při cestě do města váhá, zda se rozhodla správně, a když dorazí do nového domova, je si tím jistá. Místní ovzduší je... podivné. Do městského parku nikdo ze strachu nechodí, lidé nevycházejí v noci ven a ani noviny nejsou vedeny stylem, který očekávala. Jejich moto: "Napiš, co umíš". Když mladá novinářka hledá návrhy a motivy pro své články, s pomocí své sousedky zjistí strašlivé události - ve městě mizí a umírají lidé, jejichž případ je uzavřen, jako "Příčina smrti neznámá". Nikdo se případy nezabývá a dokonce místní tajemný šerif varuje Kianu, aby se od případu držela dále, neboť všichni zvědaví novináři před ní zmizeli. Když se ale Kiana nedá zastrašit a je svědkem podivné vraždy a samotná hledí smrti do tváře, je nadonucena změnit pohled na svět a začít věřit věcem, ze kterých si dříve utahovala. Odhodlaná pomoci městu a jejím obyvatelům spojí své síly s novými přáteli a společnými silami se pokusí vypátrat vraha a nastolit v městě nový řád. Je načase, aby se město zbavilo nočních můr a nadvlády!


Na projektu pracuji už pár měsíců, ale bohužel jsem se stále nezbavila zlozvyku nejdříve psát do sešitu, teprve poté do PC, takže pokaždé nějakou dobu trvá, než příběh přepíšu do čitelné podoby :D

Pokud Vás příběh zaujal, budu ráda, když si přidáte tento titul do svého knižního seznamu :D Online knihu naleznete

ZDE


Budu ráda za vaše hlasování, komentáře a rozšíření knihy třeba mezi Vaše známé, přátele, apod.! :)

S láskou Vaše
Valentina Montevecchi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama