Duben 2015

Prokletí měsíce - Kapitola XIV. - Papír

25. dubna 2015 v 18:53 | V. Montevecchi
Konečně když se věci zdají být jednoduché a možné k ukončení, vše se zvrtne... Tento pocit Kiana zná až moc dobře, když se dívá do mrtvé tváře ženy. Podaří se chytnout vraha? Jaká bude budoucnost Kiany?

Po pár dnech je zde nová kapitola Prokletí měsíce! :) Snad se bude líbit :) Děkuji za přečtení, komentáře, followers, apod.

Nová kapitola k nalezení ZDE

O knize: Už dlouho jsem žila v New Yorku jednotvárným životem novinářky, ale potřebuji změnu. Při první možnosti jsem skočila po nabídce práce v maloměstě Seatown. Jenže mistní ovzduší je... podivné. Do městského parku nikdo nechodí, lidé v noci neopouštějí domovy a ani má práce není na úrovni, kterou jsem očekávala. Při hledaní motivů na články jsem narazila na archivní spisy prozrazující časté mizení a umírání obyvatel města. Musela jsem tomu přijít na kloub, a když jsem na varování šerifa nedbala, mé skutky a nešťastné náhody zapříčinily, že jsem se brzy ocitla tváří tvář smrti a stala se i svědkem podivné vraždy. Na povrch vychází přiznání, kterým jde jen těžce věřit, ale jsem odhodlaná pomoci městu a jejím obyvatelům. Je načase, aby se město zbavilo nočních můr a nadvlády stůj co stůj!


Doufám, že se Vám příběh bude líbit. :)

S lásko Vaše
V. Montevecchi

Kniha světů II. - Věštba světů

25. dubna 2015 v 18:27 | V. Montevecchi |  Novinky
Zdravím všechny čtenáře a návštěvníky blogu!

Tímto bych chtěla oznámit trvalé přesunutí příběhu Kniha světů II. - Věštba světů!

Od dnešního dne příběh najdete ZDE

Děkuji za Vaši přízeň a podporu!

S láskou Vaše
V. Montevecchi