Září 2015

Photoshop video tutoriály

28. září 2015 v 17:54 | V. Montevecchi |  Novinky
Ahojka lidičky!
Ráda bych Vám představila své nejnovější kousky ze své tvorby. Jedná se o tvorbu vlastní, na motivy pohádek, fantazie či žádostí zákazníků. A ještě jedna na rychlo vytvořená animace pro můj oblíbený muzikál: http://pridipdiyoren.deviantart.com/…/Musical-Blue-blood-55…

(obrázek na žádost: Damon Salvatore s OC)

Také bych se chtěla zeptat... Rozhodla jsem se, že bych mohla začít natáčet videa s návody na Photoshop - základy, ale třeba i techniky a postupy, které sama používám ve své tvorbě. Chtěla bych tím pomoci lidem, kteří s programem neumí a chtějí se v něm naučit. Přitom třeba neumí anglicky, aby se učili dle tutoriálů na youtube, či potřebnou radu na internetu nenašli. Jen nevím, odkud začít, proto bych velmi ráda uvítala vaše návrhy a dotazy, zda nějaké máte. :) Pokud sama budu vědět, pokusím se pomoci.
Stejně tak, kdyby jste chtěli nějaký konkrétní obrázek vidět kreslit mnou - např. Disney postavy, apod. Napište mi a uvidím, co s tím budu moct udělat. :) Děkuji!

(obr. Maminčin chlapeček)

(Keira Knightley z filmu Vévodkyně)

(obr. Vodní víla)

(obr. První setkání, obrázek do soutěže)

(Princezna Merida od Disney, Rebelka)

S láskou Vaše
V. Montevecchi

Animace - Modrá krev, muzikál

10. září 2015 v 1:36 | V. Montevecchi |  Novinky
Ahojka lidičky!
Dne 26.8. jsem měla to potěšení se zúčastnit činohry Modrá krev! Muzikálem jsem byla naprosto ohromená - jak hereckým výkonem, tak i zpěvem a dokonalým zpracováním. Smála jsem se, a dokonce i nějaká ta slzička ukápla. Muzikál na mě zapůsobil opravdu tak moc, že jsem se rozhodla ztvárnit jednu ze scén muzikálu! Ta scéna byla naprosto bombastická a nezapomenutelná! :D Takže tady je ten můj chabý pokus :D (Stačí kliknout na obr. ;)
Snad se bude líbit :)

S láskou Vaše
V.Montevecchi


Nová kapitola Prokletí měsíce!!!

2. září 2015 v 17:56 | V. Montevecchi |  Prokletí měsíce
Ahojka lidičky!

Po téměř měsíci Vám přináším novou kapitolu příběhu Prokletí měsíce!!! Tentokrát se zlomovým okamžikem :) Co na něj říkáte? A jak jste si užili prázdniny, či co plánujete na tento nový školní rok? :)

Snad se kapitola bude líbit a budu velmi ráda za Vaše komentáře a názory!

Kapitola ZDE

S láskou Vaše
V.Montevecchi