Novinky

Veselé Vánoce!

18. prosince 2015 v 22:03 | V. Montevecchi
Ahojka lidičky - tento týden již po třetí! :D

Po delší době jsem se rozhodla nakreslit něco a zároveň to zachytit na video. A k této příležitosti se krásně hodilo zveřejnění Vánočního speciálu k Prokletí měsíce! :) Obrázek, který jste mohli vidět v článku pod tímto novým příspěvkem, si můžete prohlédnout ve speed artovém videu, krok za krokem. :) Snad se bude líbit.


A kdo zatím nečetl Vánoční speciál k Prokletí měsíce, najdete jej ZDE! :) Příjemnou zábavu.

S láskou Vaše
V. Montevecchi

Obrázky na prodej

24. listopadu 2015 v 16:46 | V. Montevecchi
Ahojka lidičky!
Konečně jsem si mohla udělat tu radost a koupit si nové věci na výtvarné tvoření! :) A první obrázek, na kterém jsem to zkoušela - a říkala si, že ho můžu popřípadě pokazit :D - byla postava Will Vandom z komiksové série Witch. Jakožto malá jsem na tom komiksu vyrůstala, vzpomněla jsem si na něj a pokusila se jí tedy vytvořit - a tady je! :)

Kdo by měl zájem, originální obrázek je k mání! A jistě brzy budou k sehnání i další. Mohu vytvořit i motiv dle vašeho požadavku!
Ukázky tvorby a obrázků k mání na www.vamoart.blog.cz nebo v galerii Obrázky autorky
Obr. Will Vandom - prodej:
Velikost: A4
Technika: vodovky + Copic Markers
Doba tvoření: cca 3-4 hodiny
Prodejní cena: 99,- Kč + poštovné

kontakt: valentina-montevecchi@seznam.cz

Speed art - Červená Karkulka

29. října 2015 v 22:53 | V. Montevecchi
Ahojka lidičky!

Tak jsem se rozhodla pro další pokus o Speed art - tentokrát na téma Červená Karkulka. Chtěla jsem strašně moc opět něco nakreslit fixy Copic, a také zkusit i pozadí :D Práci jsem celkově dělala asi 3-4 hodiny (včetně náčrtu a převedení do linií), ale kvůli práci a výletu, apod. jsem to tvořila cca pět dní. No, ale já osobně jsem s výsledkem spokojená a můžu se vrhnout na školní práce :D Co říkáte na kresbu vy?

A tady je již video i ilustrace osobně :)

Přeji krásné dny! Vaše
V.Montevecchi


Video - Step by step - Halloween twins

13. října 2015 v 12:14 | V. Montevecchi
Ahojka!

Tak, konečně jsem poprvé v životě natočila své první video - zrychlený záběr kresby:) Snad se bude líbit... (PS: omlouvám se za kvalitu, natáčeno zatím na foťák, než si pořídím kameru x) )


Muzikál Modrá krev

10. října 2015 v 20:52 | V. Montevecchi


Ahojka lidičky! Tak jsem konečně našla vhodný program k tomu, abych na žádost samotného autora muzikálu Miroslava Maxanta převedla animaci do videa, kde je zapojena i ukázka písně z muzikálu z nového CD s písněmi z této překrásné činohry. :)

S láskou Vaše
V. Montevecchi

Photoshop video tutoriály

28. září 2015 v 17:54 | V. Montevecchi
Ahojka lidičky!
Ráda bych Vám představila své nejnovější kousky ze své tvorby. Jedná se o tvorbu vlastní, na motivy pohádek, fantazie či žádostí zákazníků. A ještě jedna na rychlo vytvořená animace pro můj oblíbený muzikál: http://pridipdiyoren.deviantart.com/…/Musical-Blue-blood-55…

(obrázek na žádost: Damon Salvatore s OC)

Také bych se chtěla zeptat... Rozhodla jsem se, že bych mohla začít natáčet videa s návody na Photoshop - základy, ale třeba i techniky a postupy, které sama používám ve své tvorbě. Chtěla bych tím pomoci lidem, kteří s programem neumí a chtějí se v něm naučit. Přitom třeba neumí anglicky, aby se učili dle tutoriálů na youtube, či potřebnou radu na internetu nenašli. Jen nevím, odkud začít, proto bych velmi ráda uvítala vaše návrhy a dotazy, zda nějaké máte. :) Pokud sama budu vědět, pokusím se pomoci.
Stejně tak, kdyby jste chtěli nějaký konkrétní obrázek vidět kreslit mnou - např. Disney postavy, apod. Napište mi a uvidím, co s tím budu moct udělat. :) Děkuji!

(obr. Maminčin chlapeček)

(Keira Knightley z filmu Vévodkyně)

(obr. Vodní víla)

(obr. První setkání, obrázek do soutěže)

(Princezna Merida od Disney, Rebelka)

S láskou Vaše
V. Montevecchi

Animace - Modrá krev, muzikál

10. září 2015 v 1:36 | V. Montevecchi
Ahojka lidičky!
Dne 26.8. jsem měla to potěšení se zúčastnit činohry Modrá krev! Muzikálem jsem byla naprosto ohromená - jak hereckým výkonem, tak i zpěvem a dokonalým zpracováním. Smála jsem se, a dokonce i nějaká ta slzička ukápla. Muzikál na mě zapůsobil opravdu tak moc, že jsem se rozhodla ztvárnit jednu ze scén muzikálu! Ta scéna byla naprosto bombastická a nezapomenutelná! :D Takže tady je ten můj chabý pokus :D (Stačí kliknout na obr. ;)
Snad se bude líbit :)

S láskou Vaše
V.Montevecchi

Nakresli to znovu!

10. června 2015 v 2:29 | V. Montevecchi
Ahojka lidičky :)

Tak jsem se už dlouho odhodlávala k tomu, abych nějaký svůj obrázek z dřívějších let překreslila znovu a v mém nynějším stylu. A tak se stalo, že obrázek s názvem Girl in pond z roku 2011 vyhrál a dnes se těší novému ztvárnění :) Co si myslíte? Který je dle vás lepší? :)

S láskou Vaše
V. Montevecchi

Kniha světů II. - Věštba světů

25. dubna 2015 v 18:27 | V. Montevecchi
Zdravím všechny čtenáře a návštěvníky blogu!

Tímto bych chtěla oznámit trvalé přesunutí příběhu Kniha světů II. - Věštba světů!

Od dnešního dne příběh najdete ZDE

Děkuji za Vaši přízeň a podporu!

S láskou Vaše
V. Montevecchi

Nový DES

31. března 2015 v 19:35 | V. Montevecchi
Zdravím všechny návštěvníky blogu a čtenáře! :)

Renovace stránek je u konce :) Stránky mají nový kabát, po čtyřech letech, kdy se ten starý okoukal :) Snad se vám bude líbit :)
Pro porovnání dole je fotka starého designu, a i toho nového :) Který se vám líbí více?Mimochodem s úpravou designu vznikla nová rubrika SOUTĚŽE! Brzy se chystám zveřejnit první soutěž na tomto blogu vůbec!

S láskou Vaše
V. Montevecchi

Lucka a kouzelný prstýnek

13. března 2015 v 13:59 | V. Montevecchi
Dobrý den,
tímto bych Vám ráda představila knihu Lucka a kouzelný prstýnek od nakladatelství Albatros Media, a.s., na které jsem měla tu čest spolupracovat a k příběhu dodat ilustrace! :)
Listování v knize dále v článku...

RPG hra

27. ledna 2014 v 22:33 | V. Montevecchi
Ahojka lidičky!

Tak přijímací řízení mám za sebou, navíc doma marodím už nějakou dobu, tak jsem uvažovala o nějaké novince pro čtenáře Knihy světů. A jedna z hlavních věcí co mě napadla, je online RPG hra s tématem Kniha světů (pozn. kdo neví, co je to RPG hra kukněte ZDE, popř. pak mi napište email ;) ). Zatím hledám zájemce, kteří by se hry chtěli zůčastnit a rozebrali si postavy, za které by chtěli hrát - aby se hra nějak korigovala, sama bych hrála Jorfea ;) :) Popřípadě teprve poté bych zveřejnila bližší informace ke hře.

Takže, kdo má zájem, hlaste se v co nejbližší době! :)

S láskou Vaše
Valentina Montevecchi :)

Nový rok, nové články

6. ledna 2014 v 0:13 | V. Montevecchi
Ahojka lidičky!

Všechny Vás zdravím na mých oficiálních stránkách i v tomto novém roce! Roce 2014! Doufám, že jste Vánoční svátky přežili v klidu a veselí a stejně tak i Silvestr! A v podstatě se to nezdá, ale minulý rok uplynul jak voda a je tu rok nový, který nám doufám přinese daleko víc štěstí než rok minulý!
V první řadě bych se chtěla omluvit blogerům a návštěvníkům, kteří mé stránky navštěvuji pravidelně za málo nových příspěvků a článků. Bohužel tento rok je pro mne opravdu nabitý školou a učením! Přes prázdniny jsem dodělávala domácí práce pro 2 vysoké školy a ještě další domácí práce musím stihnout do konce tohoto měsíce :/ + založila jsem si ve chvíli volna profil na fler.cz a dodělávala nějaké výtvarné zakázky. Nyní doufám, že jak skončí toto šílené období, budu mít více času se stránkám opět věnovat, ještě před další pauzou - maturitou. Opravdu doufám, že tento rok bude lepším, než minulý.

Co se plánů týče, ráda bych se vrátila ke psaní povídek o hrdinech knihy - pár z nich si již můžete přečíst ZDE. Dále na stránkách www.knihasvetu.blog.cz bude dále pokračovat. Již 3.1.2014 vyšla V. Kapitola II. dílu, takže o dalších kapitolách nemusí být strach! Dále bych se dostala k pokračování psaní 3.dílu, kde jsem nějak uvízla snad v časové smyčce :D
Popř. pokud by někdo měl ještě nějaký nápad jak a čím stránky oživit, tak napište ;) Nápady jsou ceněny každým coulem!

No, je toho celkem dost, ale doufám, že svým plánům dostojím :)

A pokud někdo chce, pod článkem jsem zveřejnila souhrn a evoluci mé tvorby od roku 2007-2013, vytvořeno pro profil na deviantart.com

Děkuji za Vaši podporu!

S láskou Vaše
V. Montevecchi

Nová kapitola

20. listopadu 2013 v 8:10 | V. Montevecchi
Ahojka lidičky!

Uběhl další týden, středa se středou se sešla a na stránkách www.knihasvetu.cz si od dnešního dne můžete přečíst novou kapitolu II. dílu Knihy světů :) Příjemné počtení! :)

S láskou
V. Montevecchi

Online book

13. listopadu 2013 v 10:54 | V. Montevecchi
Ahojka lidičky!

A je to zde! OFICIÁLNÍ ZAČÁTEK MÝCH NOVÝCH WEBOVÝCH STRÁNEK - www.knihasvetu.blog.cz!!!! Na TĚCHTO STRÁNKÁCH NALEZNETE ONLINE POKRAČOVÁNÍ knižné série Kniha světů - II. díl s názvem VĚŠTBA SVĚTŮ!!!

Každý týden 1 kapitola!
Právě nyní si již můžete přečíst jednu z nich!


Doufám, že se stránky dočkají ohlasu a budou se líbit! :D

S láskou Vaše
Valentina Montevecchi

Kniha světů - Věštba světů

11. listopadu 2013 v 19:13 | V.Montevecchi
Ahojka lidičky!

Pro ty, co četli mou knihu a očekávají další díl či se chtějí třeba dozvědět něco více o mé sérii Kniha světů, tak mám pro vás NOVINKU!!! Začala jsem pracovat na novém blogu, který se bude týkat pouze série Knihy světů + BONUS: budete moci na těchto stránkách nalézt pokračování prvního dílu s názvem Věštba světů, jehož kapitoly budou vycházet zřejmě jednou za týden!!
Zajímal by mě Váš názor, co si o tomto nápadu myslíte? :)
Děkuji za pomoc :)

S láskou Vaše
V. Montevecchi

Akce léto 2013

18. srpna 2013 v 23:15 | V.Montevecchi
Zdravím všechny čtenáře a návštěvníky blogu!

Prázdniny se blíží pomalu ke konci a brzy nám začne nový školní rok, ale... to je ještě daleko :D Avšak do konce prázdnin mám pro Vás Super Akci!

Při zakoupení plakátu (z výběru pod textem) za 99,- získáte ZADARMO záložku Knihy světů

či objednávejte obrazy, dle Vašich představ se SLEVOU až 20% !!!!

Sleva se stahuje na objednávky ručních portrétů, digitální tvorby - realistiské i disney stylu!

NEVÁHEJTE A OBJEDNÁVEJTE! AKCE TRVÁ DO 31.8.2013
objednávejte na email: galerie-aja@seznam.cz

S láskou Vaše V. Montevecchi
PS: Samozřejmě objednávka nebude opsahovat na plakátech ani záložkách text NOT COPYRIGHT!

Nová sekce - Free omalovánky

19. února 2013 v 19:11 | V.Montevecchi
Zdravím všechny návštěvníky blogu!
Tímto bych chtěla upozornit na novou rubriku na mých výtvarných stránkách.

a jedná se sice o Free omalovánky, kde najdete mnou nakreslené obrázky v liniích, které můžete volně stahovat pro své děti, mladší sourozence... Zkrátka pro ty koho chcete potěšit a udělat mu radost :) Doufám, že se omalovánky budou líbit a jsem si jistá, že nové obrázky se čas odčasu objeví :) ;) Uvažuji i o omalovánky s tématikou Kniha světů :) ;)
S láskou Vaše V. Montevecchi

Nový kabát web.str. Výtvarné tvorby

14. února 2013 v 16:39 | V.Montevecchi
Ahojka lidi! :) Tak jsem se rozhodla, že se mi omrzel layout na stránkách mé výtvarné tvorby, takže jsem si chvíli hrála a tady je výsledek! :) Já si myslím, že by mohl být i přehlednější, než předchozí :) Co vy na to? :) Najdete rozdíly? :D

První zkouška animace - Tal

1. února 2013 v 14:51 | V.Montevecchi
Ahojka lidičky! :)

Tak jsem si včera našla chvilku a nakreslila několik kroků Tala... nejhorší byl pokoj Jorfea :D :D Tady zveřejňuji první pohybový test... došla jsem k názoru, že se to musí ještě opravit ;) tato část by se poté měla objvit v oficiálním videu ke knize :) Co na to říkáte? :)

S láskou Vaše V. Montevecchi

Power of magic

20. ledna 2013 v 20:20 | V.Montevecchi
Ahojka lidičky!

Popravdě se musím přiznat, že tento týden jsem si dala pauzu se psaním... jednak musím číst povinnou literaturu - která se mi ani trochu číst nechce, za druhé jsem dokončovala projekty do školy, do dalšího se musím pustit, a za třetí jsme oslavovali mé narozeniny :D a konečně za čtvrté jsem se pustila do tvorby dalších obrázků jentak :) ... Přístí týden bych se chtěla pokusit o tvorbu dalších členů Alnandriejských bohů, abych poté mohla zveřejnit i článek :) Zatím mám vytvořené 2/8... Doufám, že mi na to vyjde čas :) A snad bych stihla napsat ještě nějakou povídku, ale to ještě uvidím :)
Jinak.. tady je můj nejnovější obrázek... nehodí se sice úplně na tyto stránky, ale tématika je +- podobná dalším připravovaným dílům Knihy světů :) Mimochodem se divím, že mi obrázek do nejmenších detailů vyšel tak jak jsem chtěla :D Asi bych byla ale naštavaná, kdyby se po 28 hodinách strávených u PC nepovedl!!! :D :D Doufám, že se Vám líbí ;) :)
S láskou Vaše V. Montevecchi

První animace k Traileru Utajený svět

16. prosince 2012 v 22:57 | V.Montevecchi
Ahojka lidičky!

Přeji Vám krásné předvánoční dny! Doufám, že se na Vánoce těšíte stejně moc jako já :)
I když... tento týden, jakožto poslední před Vánocemi, nám učitelé pěkně nabyli, abychom o nudu neměli zájem :/ hned v pondělí jedna písemka z českého jazyka - pololetní z literatury i gramatiky, pak úterý pol. písemka z matiky, písma+klauzury (velké pololetní práce z navrhování - výtvarnictví = mám navrhovat design krabičky na mýdlo) :/
Ale už dost toho :) Co se týče mé knihy a těchto stránek dopisuji povídku o tom, jak to bylo s Jorfeem a Talem... Ještě bych popřípadě chtěla zvládnout 1 nebo 2 Vánoční speciály... popřípadě bych je doplnila o trochu pozdějí - doufám že by to nevadlo ;)
A když odmyslím to, že jsem se měla přes víkend učit na pololetku z češtiny... :D Tak jsem tento týden víkend strávila - krom pečení, zdobení stromečku a přípravy domu na Vánoce - nad animací ke traileru k mé knize Utajený svět. Zatím je to bez hudby a ještě bych chtěla na tom vychytat nějaké mouchy... přeci jen jsem to dělala poprvé v životě a tolik programů, kolik jsem na to použila, jsem ještě neviděla :D
Nicméně zatím mám udělanou jednu část a celé video se skládá z 1noho ručně nakresleného obrázku, ve photoshopu narychlo vymalovaného a potom doděleného v efektech... Na první část videa = toho, co je tady pod článkem jsem použila 171 snímků -když nepočítám poslední 3 snímky :D Pokud se dostanu k dalším namyšleným částem, tak to možná bude celkem zajímavé :D hlavně si musím najít další programy, ve kterých to dodělám :)
Doufám, že se Vám to bude alespoň trochu líbit a ocením každý komentář s postřehem či podobně ;) Díky moc

PS: video najdete pod tímto článkem, když si rozkliknete Celý článek ;)

Krásné a Veselé Vánoce Vám ze srdce přeji
S láskou Vaše
V. Montevecchi

Co se chystá?

20. listopadu 2012 v 14:36 | V. Montevecchi
Ahojka lidičky!

Momentálně mám jednu velkou novinu - poslední dobou vůbec nic nestíhám! :D Proto se Všem omlouvám, že tyto stránky zůstávají bez nových článků. Během tohoto měsíce se zde měla objevit další nová povídka, ale jak říkám, opravdu nic nestíhám... Pokud se mi povídku nepovede na stránky umístit během listopadu, 100% by se měla objevit povídka VÁNOČNÍ SPECIÁL...

A JINAK...
  • V těchto dnech se mi povedlo složit písničku ke knížce :D jedná se o "zpěvní" pojetí dopisu Jorfea otci.. Ještě uvažuji co s tím dál udělám... :D Nicméně má mladší sestra říká, že je chytlavá :D
  • Tvořím animační video - trailer ke knize Utajený svět - 1. nevím jestli se mi povede... 2. nevím, kdy bude hotové
  • Stále bych chtěla vytvořit rubriku o Alnandriejských bozích, ale jelikož k tomu tvořím ilustrace, tak to trvá trochu déle, než jsem si myslela :/ Z 8 jich mám udělaných....2 :D prekérná situace :D
  • Dostala jsem nabídku od kamaráda, že bychom společně mohli vytvořit PC hru Utajený svět - klikací adventura - ale jelikož opět nejvíce práce je závislá na mé práci, netuším zda se do projektu pustím a pokud ano, kdy bude hotový...

Co říkáte? Měla bych začít ještě nějaký projekt - krom školních :/ :P :D
Pokud máte nápady, co by se mohlo během tohoto měsíce či dalších, ještě na stránkách objevit, určitě napiště své nápady, názory... Budu ráda za každý komentář ;) :)

Děkuji
S láskou Vaše V.Montevecchi

Hlasování o další povídky

21. září 2012 v 12:21 | V. Montevecchi
Zdravím všechny čtenáře!

A je tu hlasování o postup povídek! Hlasovací odkazy najdete pod tímto článkem! :)
Děkuji!
Vaše V.M.

Již brzy: Přesné údaje ohledně mé první besedy v knihovně v Babicích u Uherského Hradiště!

Nová rubriky - Povídky

17. září 2012 v 10:11 | V. Montevecchi
Ahojka lidičky!

Tak je tu polovina září! Doufám, že se vám ve školní životě daří :) Ale nyní pryč od školy, proto zde tyto stránky nejsou ;)
Na mých stránkách od dnešního dne v menu pod nadpisem Něco na víc můžete najít novou rubriku Povídky . Jak už o tom nadpis nejspíš mluví, bude se jednat o mé krátké povídky, někdy možná nezávazně na Knize. Již připravuji první článek o Školním životě Jorfea, ale kdyby jste měli jakýkoli návrh ohledně povídky, či jste chtěli vysvětlení nesouvislosti z knihy v podobě povídky, určitě napište a Vaše přání bude mím rozkazem! :)

Děkuji! S láskou Vaše V.M.
 
 

Reklama