Povídky

Vysněné dítě (II.část)

26. listopadu 2014 v 20:20 | V.Montevecchi
Zdravím všechny čtenáře a návštěvníky mých stránek!

Předně bych se chtěla omluvit za mou malou účast během předchozích několika měsíců, ale nějak jsem na stránky neměla čas. Skládala jsem "zkoušku dospělosti" - naštěstí úspěšně a hned napoprvé, a následně jsem byla přes celé prázdniny v zahraničí! :) Avšak tuto povídku jsem už spisovala během pobytu ve Skotku, ale teprve nyní se mi ji povedlo dopsat a hlavně poprat se s počítačem, abych ji zde mohla zveřejnit. Jedná se o pokračování povídky Vysněné dítě - pro ty, kteří si nepamatují první část, tak ji najdete ZDE.
Jinak doufám, že jste si užili letní prázdniny a těšíte se zase na ty Vánoční! :)
Pokud chcete, mohu sepsat článek o mých zážitcích ze Skotska a přidat i mé fotky nádherné tamnější krajiny. Jinak se musím přiznat, že s pokračováním 3.dílu Knihy světů poněkud zaostávám, neboť se ve volnu věnuji psaní další knihy pod pracovním názvem: Prokletí měsíce.
Ale teď už vážně ta povídka! :D Přeji příjemné počtení!
S láskou Vaše V.Montevecchi

Setkání s literární postavou - Soutěž 2013

15. září 2013 v 15:31 | V. Montevecchi
Ahojka lidičky.

Tak jsem se poprvé rozhodla zůčastnit literární soutěže na téma Setkání s literární postavou. Bylo pro mě velkým oříškem vybrat si ze všech svých oblíbenců jedinou postavu, ale s konečným výberem jsem spokojená. Tou "vyvolenou" postavou se stal Mistr Kadehar! A proč jsem si ho vybrala? Je to pro mě určitý vzor spravedlnosti, oddanosti, lásky a odvážnosti! Prostě u mě je tento muž 100%ní jedničkou! :) Pro vhodný okamžik jsem si vybrala zapeklitou situaci pro stařešiny řádu Guildu... Má přítomnost v jejich klášteře nesklízí příliš radosti :) ... Ale tady je již povídka :)

Vysněné dítě (část I.)

29. dubna 2013 v 18:26 | V.Montevecchi
Ahojka lidičky!

Tak se mi konečně povedlo dopsat další povídku - tentokrát o
dětství Johna. Chtěla bych dál pokračovat v této povídce, ale nevím, kolik mohu prozradit, abych nevyzradila moc z druhého dílu :D Ale budu se snažit dát ještě něco dohromady. A pokud se mi to nepovede, začnu s povídkou "jak se přátelé setkali". Během textu si můžete všimnout menších ilustrací, co jsem dělala jen tak od ruky, během pár minut, takže kvalita nic moc :D Ale narazíte také na jeden 3D obrázek. Ten vznikl během dnešního dne, kdy testuji nový program právě na 3D postavy. Chvílemi jsem myslela, že ten PC rozbiju :D Nakonec jsem musela improvizovat... však uvidíte :) ;)

Doufám, že se povídka bude líbit!
S láskou Vaše V. Montevecchi

Pod Jerryho taktovkou - Silvestrovský speciál

31. prosince 2012 v 15:28 | V.Montevecchi
Zdravím všechny návštěvníky!

Je tu Silvestr a ač je to možná k neuvěření, stihla jsem dopsat slibovaný Silvestrovský speciál. Nutno podotknouti, že byl psán 2 dny do půl jedné raního času :D a rovněž důležité informace:
Příběh je napsán ve smyslu po ukončení prvního dílu, ale jsou zde rozdílné informace: v knize příběh končí na hranici léta a podzimu... Silvestrovský speciál je udělám do zimního prostředí.. jen autorská poznámka :) Pro mě bylo nejtěžší udržet příběh v podobě prvního dílu a nevyzradit nic z dílu druhého :D Ale přesto já osobně si myslím, že se speciál povedl a doufám, že se bude líbit i Vám :)

Přeji KRÁSNÝ A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK
PF 2013
Vaše V.Montevecchi

a nyní již slíbená povídka... :)

Návrat (Opuštěný, část II.)

31. prosince 2012 v 15:18 | V.Montevecchi
Vítejte! :)

A je tu pokračování povídky Opuštěný - o setkání Tala s Jorfeem. Doufám, že se bude povídka líbit :) Příjemné počtení :)


Opuštěný, část I.

24. prosince 2012 v 12:40 | V.Montevecchi
S láskou zdravím všechny své čtenáře a návštěvníky blogu!

Tak! Překvapivě jsme přežily 21.12.2012 :D a konečně je tu 24.12.! Na tento den se těšilo zajisté mnoho lidí a ještě více lidí se určitě těší na dnešní večer! :)
Proto Vám chci popřát krásné Vánoce s bohatou ježíškovskou nadílkou, hodně pěkných pohádek, u kterých si odpočinete, dobré štědrovečerní jídlo a kapra bez kostí ;) :)

Sama bych Vám chtěla darovat Vánoční dárek v podobě další, nové povídky, tentokrát o Jorfeovi a Talovi, i když zatím pouze první část... další se snad brzy objeví, a pokud to čas dovolí, ráda bych zveřejnila Silvestrovský speciál :) no... uvidíme!

Ale nyní už jen krásné Vánoce a příjemné počteníčko :)


S láskou Vaše
V. Montevecchi

Kord a dopis (Školní léta III.)

1. prosince 2012 v 18:06 | V.Montevecchi
Zdravím všechny čtenáře a návštěvníky blogu!

Mám zde pro Vás novou "vyžádanou" povídku :) Měla jsem v úmyslu ji zveřejnit ještě 30.11.2012 , ale nakonec se povídka stala delší, než jak jsem zamýšlela, přesto věřím, že by se Vám mohla líbit! :) Takže Vám přeji pěkné počtení :) a 100%ně jsem zvědavá na Vaše názory a nápady na další povídky :)

S láskou Vaše
V. Montevecchi

Osudové rozhodnutí (Školní léta II.)

19. října 2012 v 22:58 | V.Montevecchi
Zdravím všechny čtenáře, blogery a návštěvníky blogu!
A je zde slibovaná povídka... a především povídka vylosovaná - Školní léta, část II. ! Trvalo ji napsat trochu déle, než jsem si myslela a než jsem měla v plánu, ale s výslednou podobou jsem spokojená, tak jen doufám, že se bude líbit i Vám!

Takže nyní jen přeji příjemné čtení! :)
Vaše V.M.

PS: nezapomeňte do komentářů psát své další návrhy pro povídky... Co chcete vyjasnit, o kom chcete vědět více informací, apod.

Školní léta

18. září 2012 v 20:21 | V.Montevecchi
Zdravím všechny čtenáře! :) A je zde má první povídka pro tento blog! A jelikož nám před nedávnem začala škola, uznala jsem za vhodné, aby povídka pojednávala o školním životě z pohledu malého chlapce. :) Doufám, že se bude líbit. A návrhy na daší povídky očekávám v komentářích pod článkem! :)

PS: Při nalezení případných chyb mějte prosím slitování... Psala jsem příběh v pět hodin ráno a přepisovala večer s klížícíma se očima :D :) Děkuji za pochopení.

S láskou Vaše V.M.

 
 

Reklama