Rozhovory

Interview pro Dom$ty

31. srpna 2013 v 11:30 | V. Montevecchi
Ahojka lidičky!

V tomto týdnu jsem byla oslovena talentovanou blogerkou Dom$ty, zda bych pro ni a její blog neudělala rozhovor... Takže, jestli Vás mé odpovědi zajímají, čtěte tento článek dál ;).

Přeji příjemnou zábavu a slunečné, i když poslední, dny prázdninové :)
S láskou Vaše V. MontevecchiRozhovor pro časopis Numéro Un

1. září 2012 v 11:16 | V.Montevecchi
Tak a je zde první zářijový článek! Bohužel nám již končí prázdniny a my se budeme muset vrátit do těch často nudných školních lavic... Ale neklesejte na mysli! Vždy se najde nějaké osvěžení nudného školního života ;) :D
  • Například mě napadlo napsat nějaký článek - nezávazně na knize - ohledně Jorfeova učenského života a možná i Johnova :) Pište mi, pokud souhlasíte ;)
A nyní konečně slibovaný rozhovor se mnou pro časopis Numeéro Un :) Příjemné počtení ;) :)

Pěkné zářijové dny a hodně štěstí v prvních školních dnech :)
a i
Příznivý vítr a klidné proplouvání mořem učení :)
Vaše V.M

Rozhovor pro časopis Numéro Un

3. srpna 2012 v 19:09 | V.Montevecchi
Zdravím všechny čtenáře a návštěvníky mého blogu :) Právě jsem dokončila rozhovor pro časopis Numéro Un. :) Do pár dní by se měl objevit na web stránkách: www.numero-un.blog.cz :) Ale rovněž rozhovor najdete zde na stránkách. Bude rovněž brzy zveřejněn ;) :)
Příznivé sluneční dny ;) Vaše V.M. ;)

Rozhovor pro spisovatele.blog.cz

13. května 2012 v 16:43 | V.Montevecchi
Zdravím všechny návštěvníky mého blogu! :) Dnešním dnem bych chtěla zveřejnit rozhovor se mnou, o který měla zájem Temnářka pro svůj web: www.spisovatele.blog.cz A zde je již rozhovor: :) Přeji příjemnou zábavu ;) :)

Rozhovor na žádost Nikki

10. března 2012 v 21:29 | V.Montevecchi
Ahojka lidičky! Zde zveřejňuji rozhovor s Nikki, věrnou čtenářkou :) Více se dočtete pod tímto článkem! ;) Hodně zábavy! :D

Rozhovory

10. března 2012 v 21:06 | V.Montevecchi
Zdravím všechny čtenáře a návštěvníky blogu! :) Pokud Vás zajímají otázky jiných čtenářů a zájemců o rozhovor kladené mé osobě a mé odpovědi na ně, pak jste na správné stránce :) V této sekci naleznete všechny jména (přezdívky) zájemců o rozhovor a jejich web. stránky :) :)
 
 

Reklama