Songy ke knize

Hej, kapitáne náš!

3. března 2013 v 19:40 | V.Montevecchi
Ahojka lidičky!

S nepopsatelnou radostí Vám zde mohu zveřejnit další písničku ke knize Utajený svět od jedné z mých talentovaných čtenářek Majkeliny!!! Pro mou knihu složila písničku, která nese název Hej, kapitáne! Dějově by písnička měla zapadat do doby před větrnou bouří a během ní! A nyní si ji sami poslechněte! Já jsem z ní úplně nadšená!!! :D :D :D Děkuji mnohokrát :-*

S pozdravem Vaše V.Montevecchi

Na rozloučenou - akordeon + text

13. ledna 2013 v 15:42 | V.Montevecchi
Zdravím všechny! :)
A je zde má píseň-balada - Na rozloučenou... A s ochotnou pomocí mé čtenářky 1Majkelina vznikla verze balady na akordeon + lehká úprava textu! Za její čas a pomoc bych jí tímto chtěla moc poděkovat!!! :) :)
Tak si poslechněte harmonikovou verzi a pokud máte chuť, klidně si i zazpívejte s textem pod videem! :) Kdyby někdo měl chuť se pokusit nahrát svou verzi balady či jinou píseń ke knize, budu jen ráda... Čím více nástrojů a zpěvu, tím větší zábava :)

S láskou Vaše V.Montevecchi

Balada: Na rozloučenou
I. píseň ke knize Utajený svět (série Kniha světů)
Kniha, text, skladba: Valentina Montevecchi
Lehká úprava textu+hudba: 1Majkelina

Na rozloučenou - text

4. ledna 2013 v 19:09 | V.Montevecchi
Zdravím Vás lidičky! :)

Na požádání zde na stránky zveřejňuji text k mé první písni ke knize Utajený svět :)
Hudbu naleznete zde:
Když jsem psala text, vzpomněla jsem si na své oblíbené muzikály a uvažovala jsem nad tím, jak by asi Jorfeus muzikálově vyjádřil své pocity k dopisu, který psal otci před svým odchodem, proto jsem se vcítila do jeho kůže a snažila jsem se jeho pohledem text napsat a zde je:
 
 

Reklama